Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
matura ogólnie była bardzo prosta a można powiedziec ze banalna ;P o wiel prostsza od tej 3 listopada. to zadanie z julka było na poziomie gimnazjum.
chodzisz do liceum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu są zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślicie w ostatnim zadaniu z przekątnymi jesli obliczylam to z rysunku i wyszedl dobry wynik zaliczą? to bylo zadanie za 5pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martyna159 napisał:
hehehe faktycznie:P a 25 ktos pamieta jak zrobil?
Ciąg? Za n podstawia się 1 i wychodzi a1. Następnie można policzyć sumę dla n=2, odjąć od tego 2a1 - wyjdzie różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to zadanie ze stycznymi to kompletna porażka... W ogołe to sztuką jest zmieszczenie sie na karce... moglob byc wiecej miejsca i wiecej brudnopisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ale co niektórzy pewnie policzyli tak, że: Julka ma 14 lat.. za dwa lata będzie miała dwa razy więcej niż 8 lat temu... czyli za 2 lata będzie 16 i osiem lat wcześniej jest 8. czyli pasuje.. zależy jak kto zrozumiał. czy trzeba odejmować te 8 od jej lat czy od tych lat plus te dwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
W ogołe to sztuką jest zmieszczenie sie na karce... moglob byc wiecej miejsca i wiecej brudnopisu.
Sztuką to jest napisać 250 słów na 2 stronach na wypracowaniu z polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
ale to zadanie ze stycznymi to kompletna porażka... W ogołe to sztuką jest zmieszczenie sie na karce... moglob byc wiecej miejsca i wiecej brudnopisu.
O tak, wiecej brudnopisu! Już drugi raz musialam pisac wszystko na kupie linijka pod linijka i skrotami bo mi brudnopisu nie starczylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej:) moze ktoś wie na jakiej stronie są arkusze i odpowiedzi z języka polskiego z wczorajszej próbnej i z dzisiejszej matematyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wyszla wam najmniejsza wartosc funkcji kwadratowej w 7? 2 odpowiedzi możliwe, 3 albo 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszwu napisał:
Sztuką to jest napisać 250 słów na 2 stronach na wypracowaniu z polskiego
Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jaka wyszla wam najmniejsza wartosc funkcji kwadratowej w 7? 2 odpowiedzi możliwe, 3 albo 5
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 7 najmniejsza wartość wyszło 5:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszwu napisał:
Tak. Jeśli miałaby 14, to za 2 lata 16. 8 lat temu miałaby 6, a 2*6=12, więc nie 14.
też uważam że wyszło 168,xx. czytanie ze zrozumieniem lol. trzeba było dodać te wszystkie wyniki razy ilość osób proste jak drut kilka razy liczyłam dla pewności i wyszło 168,xx i tych ze wzrostem 170 było dziesięciu i trzeba było ich dodać do tych czterech co mieli 175 i dwóch 180. 2-180cm =360 10-170cm =1700 4-175cm =700 9-165cm =1485 5-160cm =800 razem=5045 podzielić na ilość ludzi.. czyli na 30. wynik : 168,166666... czyli ludzi powyżej średniej było.. 16 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA BYŁA MAKSYMALNA ILOŚC PKT DO ZDOBYCIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma napisał:
JAKA BYŁA MAKSYMALNA ILOŚC PKT DO ZDOBYCIA ?
50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50, sam podliczylem sobie wg. statycznych danych na forum (teraz uważam, że moje 170cm jest na pewno zle) i 19/20 zamkniete, 27/30 otwarte czyli 46/50 punktów, dobry wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszwu napisał:
podwyższono o 25%
50:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
50:)
o 25.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
też uważam że wyszło 168,xx. czytanie ze zrozumieniem lol. trzeba było dodać te wszystkie wyniki razy ilość osób proste jak drut kilka razy liczyłam dla pewności i wyszło 168,xx i tych ze wzrostem 170 było dziesięciu i trzeba było ich dodać do tych czterech co mieli 175 i dwóch 180. 2-180cm =360 10-170cm =1700 4-175cm =700 9-165cm =1485 5-160cm =800 razem=5045 podzielić na ilość ludzi.. czyli na 30. wynik : 168,166666... czyli ludzi powyżej średniej było.. 16 ;]
Podpisuję się pod tym, liczyłam tak samo najmniejsza wartośź również wyszła mi 5 czy w 1 zadaniu otwartym rowniez wyszlo wam tylko x=-1?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...